Skip to content
MedNews.cz
  • Zpravodaj
    • Všechna Témata
  • Akce
  • Vstup pro odborníky
Aktuálně

O půlnoci má být omezena doprava na hranicí se…

  • 26 března, 2025
  • by budskap

“Pokud se ohnisko potvrdí, je tam 3000 kusů dojného skotu, takže další obrovské místo nákazy,” uvedl Výborný. Vláda bude podle něho reagovat mimořádným veterinárním opatřením s účinností od dnešní půlnoci. Dezinfekční rohože mají sloužit pro nákladní vozidla. Jde o jedno z chystaných opatření. S veterinární správou a experty jedná ministerstvo o dalších.

Slovensko v úterý potvrdilo čtvrté ohnisko. O dalším byl Výborný informován krátce před zahájením dnešní schůze kabinetu.

Slintavka a kulhavka je jednou z nejnakažlivějších infekčních chorob. Virus slintavky a kulhavky se vylučuje slinami, močí, trusem a mlékem. Přenáší se kontaktem s nemocnými zvířaty, vzduchem i na povrchu člověka, nástrojů či dopravních prostředků.

Česko má podle dřívějšího vyjádření ministra připravené krizové scénáře. V úterý Výborný řekl, že požádal ředitele Státní veterinární správy Zbyňka Semeráda o to, aby mu předložil aktualizované pohotovostní scénáře pro případ, že se nákaza dostane do Česka.

Pokud by nákaza byla zavlečena do ČR, nejprve by podle veterinární správy bylo v zasaženém chovu vyhlášené ohnisko a všechna zvířata vnímavá k nemoci by musela být tam neprodleně utracena. Následně by veterinární správa okolo ohniska vymezila takzvaná uzavřená pásma a v nich přijala mimořádná veterinární opatření, spočívající zejména v omezení přesouvání zvířat nebo důsledných kontrolách chovů, včetně odběrů vzorků.

Jedním z dalších možných opatření při šíření nákazy je například vytvoření takzvaného dezinfekčního rámu pro vozidla vjíždějící na farmu nebo pro obyvatele, kteří se pohybují v blízkosti nákazy.

Česká veterinární správa kvůli výskytu nákazy na Slovensku už dříve zakázala dovoz zvířat i dalších živočišných produktů ze Slovenska a Maďarska. Nařízení kontrolují na hranicích i ve vnitrozemí ČR veterinární správa, policisté a celníci. Nejvíce kontrol zatím inspektoři uskutečnili na hraničním přechodu Lanžhot.

V Česku byla naposledy slintavka a kulhavka zjištěna v roce 1975. Mezi typické příznaky nákazy patří horečka, snížená produkce mléka, nechutenství či deprese. Následně se u zvířat vyskytují puchýře naplněné tekutinou, které praskají a vytvářejí se z nich otevřené léze.

České zdravotnictví

ČR a Slovensko se podle ministrů dohodly na spolupráci v oblasti…

  • 16 srpna, 202427 srpna, 2024
  • by budskap

“Velmi děkuji paní ministryni za debatu ohledně dovozu léků, vývozu léků a zlepšení dostupnosti léků pro pacienty v České republice a ve Slovenské republice. Shodli jsme se na společných postupech. Jsem nesmírně rád, že se podařilo dotáhnout prakticky k podpisu smlouvu o příhraniční spolupráci, což je velmi dobrá zpráva pro řadu občanů, kteří bydlí podél našich společných hranic,” řekl Válek.

Připravovaná rámcová smlouva se bude vztahovat na přeshraniční spolupráci zdravotnických záchranných služeb. Ministr dodal, že spolupráce českých a slovenských lékařů jakož i obou zemí v zdravotnické oblasti je na vysoké úrovni.

Jednání se podle českého ministerstva zdravotnictví dotklo také vlivu vnitrostátních opatření na dostupnost léčiv v Evropské unii. Podle ministerstva některé členské státy EU, zejména Německo, v rámci snah zajistit dostatek léčiv přikročily k jednostranným národním opatřením. Slovenské ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že Bratislava zvažuje vlastní opatření pro vytváření potřebných zásob léků.

Válek při jednání za potřebné označil umožnit přeshraniční výměnu eReceptů mezi Českem a Slovenskem. “Již nyní má pacient možnost vyzvednout léky na český eRecept v Polsku, Chorvatsku, Španělsku, Estonsku a Lotyšsku. Připravujeme, aby to bylo možné i v dalších zemích. Velmi bychom ale uvítali, pokud by se také Slovensko zapojilo do přeshraniční výměny eReceptů. Vzhledem k počtu českých občanů cestujících denně na Slovensko, nebo zde trvaleji pobývajících, by možnost využívat tuto službu výrazně zkvalitnila a zjednodušila jejich život,” uvedl ministr.

Slovenská strana uvítala debatu o možném rozšíření systému přeshraniční lékárenské péče o oblast elektronického předepisování léků. “Co se týče podpory domácích výrobců léků, historicky z pohledu výrobních míst byly Slovensko a Česká republika propojené a navzájem se doplňovaly v portfoliu léků, které v dnešní době nejčastěji vypadávají z trhu,” uvedla v prohlášení Dolinková. Vyslovila se pro obnovení tohoto typu výroby v obou zemích s cílem dosáhnout větší dostupnost léků pro pacienty.

Zpravodaj

Slovensko si dnes poprvé připomíná Den obětí pandemie covidu-19

  • 6 března, 2023
  • by budskap

“Pandemii bychom si měli při příležitosti památného dne připomínat právě proto, abychom dokázali všechny její negativní dosahy správně pojmenovat, interpretovat a poučit se z nich,” cituje portál pravda.sk Lenku Strakovou, spoluzakladatelku občanského sdružení Skutečné oběti, které pomáhá pozůstalým. Straková dodala, že “tragické pandemické období by mělo zůstat v kolektivní paměti národa”.

Přesně před třemi lety test u 52letého muže z Kostoliště v okrese Malacky na jihozápadě země prokázal nákazu virem SARS-CoV-2, který způsobuje covid-19. O měsíc později ministerstvo zdravotnictví oznámilo dva první případy úmrtí. Covid-19 na Slovensku, kde žije asi 5,4 milionu obyvatel, připravil o život více než 21.000 lidí, další tisíce zemřely kvůli omezení lékařské péče. V souvislosti s pandemií slovenská vláda podobně jako jinde ve světě sáhla k restriktivním opatřením, jako bylo zavírání škol či omezení svobody pohybu nebo ekonomického a kulturního života.

Žilinka uvedl, že prokurátor generální prokuratury zahájil stíhaní pro podezření, že v souvislosti s covidem-19 došlo v letech 2020 až 2022 k nesprávným postupům, k rozhodnutím a k přijímání opatření nebo k jejich opomenutí ze strany veřejných činitelů, což vedlo ke zvýšené úmrtnosti.

Prezidentka Zuzana Čaputová uvedla, že to nejhorší v souvislosti s covidem-19 má země sice za sebou, ale pandemie ještě stále není uzavřenou kapitolou. Každý den se podle ní objevují nové případy covidu-19 a nadále na toto onemocnění umírají lidé.

Památku obětí epidemie covidu-19 uctili po celém Slovensku také pracovníci úřadu hlavního hygienika a jeho regionálních úřadů. V Bratislavě se akce konala na místě, kde by měl v budoucnu vzniknout památník obětem covidu-19. V soutěži na podobu uměleckého díla loni zvítězil návrh českého architekta Radka Talaše.

V bezmála jedenáctimilionovém Česku podle statistiky z konce února zemřelo přes 42.400 lidí, u kterých se prokázala koronavirová nákaza.

České zdravotnictví

Slovenští lékaři hromadně podávají výpovědi za vyšší platy a další…

  • 29 září, 202230 září, 2022
  • by CRS Webmaster

Lékařské odbory na Slovensku, podle kterých v nemocnicích v zemi pracuje kolem 5000 lékařů, dlouhodobě upozorňují na špatný stav slovenského zdravotnictví a na nedostatek zdravotnického personálu. Kromě zvýšení platů ve zdravotnictví požadují například také navýšení počtu lékařů a zdravotních sester a od zdravotních pojišťoven dostatečně vysoké platby k pokrytí nákladů zdravotnických zařízení.

“Jsem na tyto lékaře hrdý, že se postavili za své pacienti natolik, že riskují i svůj pracovní poměr a podali výpověď ve snaze zlepšit podmínky pro nemocnice a pacienty,” uvedl Visolajský. Dodal, že výpovědi podali lékaři z klíčových nemocničních oddělení. Obvyklá dvouměsíční výpovědní lhůta začne lékařům plynout na začátku října.

Slovenská vláda minulý týden schválila návrh zákona, který by částečně splnil platové požadavky lékařů, v případě schválení předlohy ve sněmovně by se zvýšily také platy zdravotních sester. Podle ministerstva zdravotnictví by navýšení mezd zdravotníkům bylo nejvyšší od roku 2013.

V roce 2011 hromadné výpovědi lékařů na Slovensku ochromily provoz řady nemocnic, kterým pomáhali zajistit alespoň akutní péči také čeští vojenští lékaři. Tehdejší vláda pak platovým požadavkům nespokojených lékařů částečně vyhověla.

Adrian Bobok hab

Aktuálně

V bratislavské nemocnici vyoperovali pacientovi zdravé oko, přišel o obě

  • 22 června, 202223 června, 2022
  • by andrlovak1

Nemocnice tvrdí, že pacientovi a jeho rodině poskytla plnou součinnost s cílem zmírnit následky, a že podobný incident dosud nezaznamenala. Zároveň proškolila personál oční kliniky ohledně přípravy operací.

 

“Velmi citlivě vnímáme tuto tragickou událost. S dotčenými samozřejmě komunikujeme a budeme nápomocni ve všech směrech,” uvedla Eva Kliská, mluvčí Univerzitní nemocnice Bratislava, pod kterou ružinovské zařízení spadá. Události je jí nesmírně líto. Podrobnější informace nemocnice vzhledem k probíhajícímu vyšetřování a citlivosti případu neposkytla.

 

Televize Markíza uvedla, že zpráva o nepovedené operaci obletěla Slovensko dnes, ale operace se odehrála ještě loni v říjnu. Padesátiletému pacientovi zjistili rakovinu oka a bylo nutné jej vyoperovat. Během přípravy na operaci ale pomocný personál přelepil nemocné oko, a tak lékařka vyoperovala zdravé. Při operacích se totiž nemocné oko ponechává volné a zdravé se přelepuje. Po odhalení nesprávně vykonaného zákroku lékařka plně převzala odpovědnost, z nemocnice odešla a vzdala se všech funkcí v oboru. Při vyšetřování spolupracuje a je ochotná poskytnout i odškodné, uvedla Markíza. S bývalou lékařkou se pokusila spojit, ale na telefonáty nereagovala. Pacientovi následně museli vyoperovat i druhé, nemocné oko. Po ztrátě zraku se mu život obrátil naruby, přišel i o zaměstnání, dodala Markíza.

 

Ministerstvo zdravotnictví případ nekomentovalo: “Podnětem se zabývá Úřad pro dohled nad zdravotní péčí, který má v kompetenci prověřování, zda péče byla poskytnuta správně. Dokud nebudou závěry, ministerstvo se nebude vyjadřovat.”

 

Úřad potvrdil, že dostal podnět, a upozornil, že posuzuje postup nemocnice, a nikoli konkrétního pracovníka. Na ukončení prověřování má devět měsíců, přičemž tato lhůta se může prodloužit nejvýše o tři měsíce. Pokud zjistí pochybení, může úřad uložit povinnost odstranit nedostatky a může také uložit pokutu, popřípadě zákaz výkonu zdravotnického povolání, a to nejvýše na rok. Pokud je poskytovatelem právnická osoba, zákaz výkonu zdravotnického povolání lze uložit jejímu odbornému zástupci.

 

List Pravda před třemi lety psal o případu operace nesprávného kolena, za kterou nemocnice v Nitře dostala pokutu 8000 eur. Pacient, někdejší prvoligový fotbalista František Rapan, kterému tehdy bylo 77 let, žádal odškodnění 100.000 eur.

 

Prevence a léčba

Slováci vykupují jodové tablety, úřad je nedoporučil užívat jako…

  • 1 března, 2022
  • by andrlovak1

“Užívání jodové profylaxe jako prevence se důrazně nedoporučuje. Dlouhodobé užívání může způsobit ohrožení srdečně-cévního systému a poškození štítné žlázy,” uvedla v tiskové zprávě mluvčí slovenského ministerstva zdravotnictví Zuzana Eliášová.

 

Podle Eliášové se jodové preparáty používají při úniku radiace, jodid draselný se užívá na ochranu před navázáním radioaktivního jódu na štítnou žlázu.

 

Lékárny v zemi zásobami jodových tablet běžně nedisponují. “Vzhledem k tomu, že tento lék není standardně dostupný v lékárnách a aktuálně není dostupný ani u držitelů povolení na velkodistribuci, nelze požadavkům vyhovět,” citoval portál tvnoviny.sk šéfa Slovenské lékárnické komory Ondreje Sukeľa.

 

Radiaci v zemi monitoruje prostřednictvím sítě zařízení úřad hlavního hygienika, který ohlásil, že pro případ změn v radiační situaci bude o tom veřejnost informovat.

 

Slováci také ve větším počtu žádají o vydání cestovního pasu. “Zájem o vydání cestovních pasů se oproti předchozím týdnům zvýšil. Především (se zvýšil zájem) o cestovní pasy pro děti, a to zejména v urychlené lhůtě do dvou a do deseti pracovních dnů,” uvedlo ministerstvo vnitra. Nezletilí, kteří nemají občanský průkaz, potřebují cestovní pas i na cesty po EU.

 

Aktuálně

Slovensko bude očkovat proti covidu-19 i v ambulancích, chce tím zvýšit…

  • 25 června, 202124 června, 2021
  • by andrlovak1

“Očkování je jedinou cestou ke zvládnutí pandemie covid-19. Snažíme se najít všechny cesty, abychom očkování co nejvíce přiblížili lidem. Doufám, že lidé budou mít rozum a nechají se očkovat,” uvedl Lengvarský. Zapojení praktických lékařů do očkování bude dobrovolné, hlásit se mohou od středy. Zájemci o vakcínu proti covidu-19 se budou hlásit přímo u svého lékaře, nebudou se tak muset registrovat do celostátního elektronického očkovacího systému. Ambulantní lékaři budou používat vakcínu od firem Pfizer/BioNTech.

V současnosti Slovensko očkuje zejména v nemocnicích, poliklinikách a také ve velkokapacitních očkovacích centrech, které zřídila samospráva. “Slovensko je rurální zemí, převažuje vesnické obyvatelstvo. Doprava je komplikovaná,” uvedla Monika Palušková, šéfka stavovské organizace praktických lékařů. Dodala, že v ambulancích by měli být očkováni lidé, kteří ještě nedostali ani jednu dávku vakcíny proti covidu-19.

Podle portálu Our World in Data alespoň první dávku vakcíny proti covidu-19 dostalo na Slovensku 36 procent obyvatel, průměr EU je přes 48 procent. Úřady na Slovensku ve snaze zvýšit podíl očkovaných začaly spolupracovat také se zaměstnavateli. Už dříve samospráva vytvořila očkovací týmy, které jezdí po vesnicích. Obyvatele Slovenska k očkování proti covidu-19 kromě představitelů vlády už vyzvala i prezidentka Zuzana Čaputová, očkování podpořila i katolická církev. Opozice se k propagaci očkování proti covidu-19 nepřidala nebo kritizovala podávání vakcíny nezletilým.

Adrian Bobok

Aktuálně

Slovensko začne očkovat ruskou vakcínou Sputnik V proti covidu-19

  • 7 června, 2021
  • by andrlovak1

Na očkování Sputnikem V úřady na pětimilionovém Slovensku vyčlenily pouze osm očkovacích center, po jednom v každém z krajů. Podle ministerstva zdravotnictví se Sputnik V začne v zemi používat postupně, dnes odstartuje očkování zmíněnou vakcínou v Bratislavě a v Žilině, další města se přidají v příštích dnech.

Sputnik V dosud neschválila Evropská agentura pro léčivé přípravy (EMA). Slovenský Státní ústav pro kontrolu léčiv zase k ruské vakcíně nevydal své stanovisko s odvoláním na nedostatek informací od jejího výrobce a v souvislosti s prověřováním vakcíny se Bratislava dostala do sporu s Moskvou. Testy Sputniku V pro Slovensko nakonec provedlo i Maďarsko, které tuto očkovací látku začalo používat letos v únoru jako první členská země Evropské unie.

Dovoz Sputniku V na Slovensko navzdory nesouhlasu části koalice prosadil tehdejší premiér a nynější ministr financí Igor Matovič. V době značného nedostatku vakcín Matovič tvrdil, že až půl milionu obyvatel Slovenska se chce očkovat pouze ruskou vakcínou.

Minulý týden Matovič kritizoval, že Sputnikem V hodlá země očkovat pouze obyvatele ve věku 18 až 60 let. Ministerstvo zdravotnictví reagovalo, že se řídí informacemi od výrobce vakcíny. Úřad ale dostal nové údaje, které analyzuje.

Aspoň první dávku některé z vakcín proti covidu-19 dostalo na Slovensku dosud 1,81 milionu lidí, tedy třetina celkového počtu obyvatel. Země v současnosti používá hlavně vakcíny od firem Pfizer/BioNTech a Moderna. Očkování nových zájemců vakcínou od společnosti AstraZeneca úřady v květnu pozastavily hlavně kvůli nedostatečným dodávkám této očkovací látky.

Zpravodaj

Plošné testování Slováků na koronavirus ukázalo 13.509 nakažených

  • 9 listopadu, 2020
  • by CRS Webmaster

Bratislava 9. listopadu (zpravodaj ČTK) – Celkem 13.509 nakažených odhalilo o uplynulém víkendu na Slovensku druhé kolo testování obyvatel na koronavirus. Ze 2,04 milionu zúčastněných to představuje 0,66 procenta, řekli dnes novinářům premiér Igor Matovič a ministr obrany Jaroslav Naď. Otestování obyvatel se v sobotu a v neděli uskutečnilo zejména v takzvaných červených regionech, kde o týden dříve při podobné celostátní akci podíl pozitivních případů přesáhl hranici 0,7 procenta.

O uplynulém víkendu se testování na koronavirus konalo hlavně v 45 červených okresech z celkového počtu 79 okresů na Slovensku. Odběrová místa ale zřídily i některé regiony s nižším rozšířením nákazy a další instituce.

Při srovnání výsledků dvou kol testování pouze ve zmíněných 45 okresech tam podíl zjištěných případů infekce mezi testovanými klesl o uplynulém víkendu na 0,62 procenta z dřívějších 1,47 procenta.

“Máme být na co hrdí. Nenechme si vzít pocit z dobře vykonaného díla,” řekl k plošnému otestování obyvatel Matovič, který realizaci celého projektu prosazoval a jeho výsledky obhajoval jako příspěvek k boji proti šíření nákazy.

Někteří odborníci ale připomínají, že pokles počtu nových případů infekce v zemi může souviset i s dříve zavedenými karanténními opatřeními. Až na výjimky je na Slovensku zakázáno konání hromadných akcí i shromažďování více než šesti lidí, většina žáků či studentů přešla na distanční formu výuky, uzavřít své provozy musely například aquaparky a fitness centra, restaurace zase nesmějí obsluhovat zákazníky ve svých vnitřních prostorech.

Před více než týdnem se do celostátního testování zapojily dvě třetiny z téměř 5,5 milionu obyvatel země pod Tatrami. Testy tehdy ukázaly, že mezi nimi bylo asi procento nakažených, tedy přes 38.000 infikovaných.

Účast obyvatel starších deseti let na plošném testování nebyla povinná. Nadále ale platí, že až na výjimky jen na osoby s negativním výsledkem testu na koronavirus se nevztahuje výrazné omezení volného pohybu, které vláda dříve zavedla v zájmu zpomalení šíření nákazy. V červených okresech musejí mít lidé aktuální výsledek testu, nepostačuje potvrzení z prvního kola testování.

Adrian Bobok jd

Zpravodaj

Slováci o víkendu otestovali na koronavirus dvě třetiny populace

  • 2 listopadu, 2020
  • by CRS Webmaster

Bratislava 2. listopadu (zpravodaj ČTK) – Slovensko o uplynulém víkendu otestovalo na koronavirus dvě třetiny svých obyvatel. Testy odhalily 38.359 nakažených lidí, tedy 1,06 procenta z bezmála 3,63 milionu zúčastněných. Výsledky dnes oznámil premiér Igor Matovič. Na tiskové konferenci předseda slovenské vlády řekl, že plošné testování může být alternativou k celostátní karanténě v souvislosti se šíření koronaviru a nemoci covid-19.

“Udělali jsme velký krok pro Slovensko. Tímto experimentem jsme možná ukázali cestu i jiným zemím, které se s touto nemocí trápí,” řekl Matovič.

Výsledky největší logistické akce v novodobých dějinách Slovenska podle premiéra neznamenají, že lze odbourat plošná karanténní omezení. Matovič znovu vybídl i obyvatele s negativním výsledkem testu, aby se v souvislosti s koronavirem chovali zodpovědně. Použité testy při akci jsou totiž méně přesné než laboratorní PCR testy.

Účast na bezplatném testování obyvatel starších deseti let nebyla povinná. Vláda ale už dříve rozhodla, že na lidi s negativním výsledkem testu se tento týden nebude vztahovat zákaz vycházení. Ti, kteří se nedali otestovat, nemohou kromě jiného nastoupit do práce nebo navštívit úřady či obchody s výjimkou prodejen, které nabízejí životně důležité zboží včetně potravin.

Z regionálního srovnání vyplývá, že vůbec nejvyšší podíl nakažených v poměru k provedeným testům (3,22 procenta) byl v okresu Čadca na severu Slovenska u hranic s Českem. Nadprůměrný podíl infikovaných zaznamenaly také některé další regiony na severním, východním a západním Slovensku. Mezi oblasti s nejnižším výskytem nákazy v přepočtu na zúčastněné na testech se zařadila i Bratislava. Před více než týdnem se ve čtyřech epidemií dříve nejpostiženějších okresech země uskutečnila pilotní fáze testování; pozitivní výsledek tam testy tehdy ukázaly skoro u čtyř procent zúčastněných.

Velké podniky zatím nehlásily, že by po plošném testování obyvatel zaznamenaly větší výpadky pracovníků.

Přípravy na plošné otestování obyvatel Slovenska, které organizovala armáda, provázel nedostatek zdravotníků. To byl jeden z důvodů, proč testování v sobotu ráno všude nezačalo včas. Postupně se potíže ale podařilo odstranit. Odběrová místa byla zřízena po celé zemi, své zaměstnance či klienty samostatně testovaly některé velké firmy, nemocnice či domovy seniorů.

Slovensko při plošném testování použilo antigenní testy, které umožňují poměrně rychle zjistit výsledek. Na rozdíl od laboratorních PCR testů ale dokážou odhalit méně nakažených. Prostřednictvím laboratorních testů dokázalo Slovensko dosud vyšetřit za jeden den nanejvýš zhruba 22.000 lidí.

K plošnému otestování obyvatel přistoupila Matovičova vláda po výraznějším nárůstu počtu infikovaných. V zemi kvůli koronavirové nákaze nadále platí různá karanténní omezení, jako například zákaz pořádání hromadných akcí či shromažďování více než šesti osob. Některé typy provozů včetně wellness center, divadel a kin musely přerušit činnost. Restaurace či kavárny zase nesmějí obsluhovat zákazníky ve svých vnitřních prostorech.

Adrian Bobok ank

Navigace pro příspěvky

1 2

Kalendář akcí

Březen

Duben 2025

Květen
MO
TU
WE
TH
FR
SA
SU
28
29
30
1
2
3
4
Duben

27

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

28

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

29

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

30

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

1

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

2

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

3

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
5
6
7
8
9
10
11
Květen

4

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

5

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

6

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

7

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

8

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

9

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

10

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
12
13
14
15
16
17
18
Květen

11

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

12

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

13

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

14

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

15

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

16

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

17

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
19
20
21
22
23
24
25
Květen

18

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

19

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

20

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

21

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

22

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

23

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

24

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
26
27
28
29
30
31
1
Květen

25

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

26

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

27

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

28

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

29

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

30

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Květen

31

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36

Newsletter

Zajímají vás pravidelné informace ze světa zdravotnictví a životního stylu? Vyplňte vaši e-mailovou adresu a my vám budeme posílat výběr toho nejzajímavějšího.
  • RSS
  • GDPR
Kontakt: MedNews, spol. s.r.o.
V Háji 1214/13, 170 00 Praha 7
Tel.:
E-mail: redakce@mednews.cz
Copyright © 2020
MedNews.cz
All Rights Reserved
Created by CRS