Skip to content
MedNews.cz
  • Zpravodaj
    • Všechna Témata
  • Akce
  • Vstup pro odborníky
Aktuálně

Exministr zdravotnictví Prymula stanul v čele vědecké rady skupiny Agel

  • 5 května, 20225 května, 2022
  • by andrlovak1

Skupina Agel provozuje v ČR a na Slovensku desítky nemocnic a zdravotnických zařízení s 5300 lůžky, síť poliklinik, lékáren, laboratoří a distribučních společností. Zaměstnává zhruba 14.000 lidí.

 

Vědecká rada byla podle Knesla jmenována na pět let. Navázala na první vědeckou radu, která vznikla v roce 2014 a letos svou činnost ukončila. “Úkolem vědecké rady je zpracovat ve spolupráci se členy lékařské rady a příslušnými primáři střednědobou a dlouhodobou koncepci rozvoje jednotlivých prioritních oborů skupiny Agel,” uvedl Knesl.

 

Předsedou vědecké rady byl jmenován Prymula, který nyní zastává funkci předsedy představenstva Nemocnice Agel Říčany. Ve vědecké radě usedli experti zaměření například na kardiologii, ortopedii, interní medicínu, neurologii, zobrazovací metody, biochemii, infektologii či chirurgii. “Pro mne je nesmírnou poctou, že jsem mohl stanout v čele skupiny nejpřednějších českých a slovenských odborníků, kteří jsou nepochybně tvářemi svých specializací,” uvedl Prymula.

 

Vědecká rada ve spolupráci s primáři zpracuje střednědobou a dlouhodobou koncepci rozvoje jednotlivých prioritních oborů skupiny Agel. “Skupina Agel jistě nechce suplovat medicínu poskytovanou fakultními nemocnicemi v širokém spektru. Naším cílem je vybudovat síť vysoce kvalitních zařízení lůžkové i ambulantní péče, která budou superspecializovanou péči vhodně doplňovat, a pouze v několika oborech, jako je například kardiologie či onkologie, rozvíjet medicínu ve vrcholové podobě,” podotkl Prymula. Vědecká rada bude podle něj spolupracovat s lékařskými fakultami a dalšími vědecko-výzkumnými institucemi v Česku i v zahraničí. “Každoročně chceme pořádat vědeckou konferenci, která již má určitou tradici, a prezentovat výsledky jak zaměstnancům společnosti, tak ale i široké odborné a laické veřejnosti,” dodal.

 

Zpravodaj

Prymula odmítl sám rezignovat, pravidla neporušil, řekl

  • 23 října, 2020
  • by Lucie Fílová

Praha 23. října (ČTK) – Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) nehodlá sám rezignovat na svou funkci. Premiér Andrej Babiš (ANO) ho k tomu dopoledne vyzval poté, co deník Blesk vydal fotografie, které ministra zachytily bez roušky při nočním odchodu z restaurace. Prymula na briefingu řekl, že nic neporušil. Schůzka, které se zúčastnili šéf poslanců ANO Jaroslav Faltýnek a ředitel Fakultní nemocnice Ostrava Jiří Havrlant, se podle něj uskutečnila v soukromých prostorách vyšehradské kapituly.

Babiš na dopolední tiskové konferenci uvedl, že pokud Prymula sám neodstoupí, odvolá ho. Podle článku 74 ústavy člena vlády odvolává prezident, jestliže to navrhne předseda kabinetu. Za prezidentem Milošem Zemanem jede Babiš dnes odpoledne do Lán.

“Stojím tady jako člověk, který vypadá, že káže vodu a pije víno. To, co je nesmírně důležité, je dodržování jakýchsi symbolů, tedy že lidé, kteří rozhodují o opatřeních, by je měli samozřejmě dodržovat. Na základě obrázků, které se dnes objevily v Blesku, to vypadá, jako že jsem něco porušil. Já tady s plnou vážností říkám, že jsem nic neporušil,” řekl Prymula na briefingu, kde nebyly umožněny dotazy novinářů.

Uvedl, že ve voze při cestě na schůzku měl roušku. “Na Vyšehradě jsem z vozu vystoupil opět v roušce a šel jsem přes dané restaurační zařízení do soukromých prostor vyšehradské kapituly,” uvedl. Podle Blesku se jednání uskutečnilo v restauraci Rio’s na pražském Vyšehradě. Faltýnek navíc ve Sněmovně dnes řekl, že šéfa dotyčné restaurace zná a domluvil se s ním, aby je oba nechal v salonku v zavřeném podniku.

Také Prymula dnes ráno týdeníku Respekt řekl, že přišel do salonku restaurace, kam byl pozván, a to za účelem jednání, nikoli stravování. Poznamenal také, že účastníci většinově po dobu schůzky neměli na obličeji roušky, protože konzumovali nápoje, například kávu.

“Když jednání skončilo, vracel jsem se prostorem, který je venku. Byl jsem tam sám, šel jsem bez roušky, přišel jsem k automobilu, sedl jsem si do něj a vzal jsem si roušku,” uvedl Prymula. “Jediné, co je technicky v řádu sekund, že se tam vyskytoval můj pracovník, který byl v automobilu a šel mi otevřít dveře. Roušku jsem si nasadil v automobilu bezprostředně po dosednutí,” dodal ministr.

Od rána se též liší výroky Faltýnka a Prymuly ohledně tématu jednání. Zatímco Faltýnek ve Sněmovně uvedl, že s Prymulou probíral vládní návrh na působení zahraničních vojenských zdravotníků v Česku, ministr Respektu řekl, že tématem jednání byla mimořádná opatření a také to, co by měl Prymula vylepšit z hlediska komunikace. Na briefingu odpoledne Prymula poznamenal, že se řešila také problematika plošného testování v moravskoslezském regionu.

“Na základě tohoto tady ještě jednou prohlašuji, že jsem nic neporušil. Z tohoto důvodu já sám rezignovat nehodlám. Samozřejmě je možností pana premiéra, abych byl odvolán,” zakončil své vystoupení Prymula.

Prezident podle ústavy “odvolá člena vlády, jestliže to navrhne předseda vlády”. Loni trval přes čtvrt roku spor o výměnu ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD). Zeman nejprve nepřijal jeho demisi, po Babišovu návrhu na odvolání ministra argumentoval tím, že mu ústava nestanovuje lhůtu, ve které musí ministerskému předsedovi vyhovět. Zeman dostal návrh na konci května, Staňka odvolal až k 31. červenci.

Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský tehdy řekl, že pokud předseda vlády navrhne odvolat ministra, nedává ústava prezidentovi žádný prostor k vyjednávání a má povinnost návrhu vyhovět, a to bez zbytečného odkladu. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) hlavu státu kritizoval, že jedná zcela mimo ústavu, Babiš však odmítl na hlavu státu podat kompetenční žalobu.

opm ktk jzf snm

Zpravodaj

Prymula: Část pacientů s covidem by se mohla přesunout do…

  • 7 října, 2020
  • by CRS Webmaster

Praha 7. října (ČTK) – Část hospitalizovaných pacientů s covidem-19 by se podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) mohla z nemocnic přesunout do hotelů. Mělo by jít o lidi, kteří nepotřebují zdravotní péči, pouze čekají na umístění do sociálních zařízení. Cílem navrhovaného opatření je zvýšit volné kapacity nemocnic pro akutně nemocné s koronavirem. Prymula to dnes řekl rádiu Impuls. Podle ministerstva zdravotnictví je v Česku hospitalizováno 1387 nakažených koronavirem. Asociace hotelů a restaurací ČR (AHR) zajistí pro tento účel kapacity po celé zemi, řekl ČTK její prezident Václav Stárek.

Přesun do hotelů by se měl týkat dominantně takzvaných sociálních hospitalizací, uvedl ministr. “Lidí, kteří nepotřebují péči a vlastně jen čekají na umístění do sociálních zařízení,” vysvětlil. Přestěhování těchto lidí do hotelů by podle Prymuly neznamenalo jakýkoliv problém s poskytováním péče a vzhledem k malé obsazenosti hotelů by to bylo výhodné pro obě strany.

Ve druhé polovině října může být podle Prymuly takový požadavek na kapacity nemocnic, že bude nutné výrazně omezit výkony, které jsou plánované. “Je tedy logicky lépe, když uvolníme kapacitu s osobami, která tam jsou skutečně ze sociálních důvodů,” uvedl v rádiu Impuls.

AHR podle Stárka jednala o zmíněné možnosti v úterý. K dispozici by měly být kapacity většinou těch hotelů, které jsou nyní uzavřené. Pro nemocné s covidem budou vyhrazeny hotely po celé republice, většinou ve velkých městech. Jakou konkrétní kapacitu bude vláda požadovat, případně od kterého data bude třeba, Stárek neuvedl. V ČR od března do současnosti zůstalo podle AHR mimo provoz deset procent hotelů. V Praze o dočasném uzavření do konce roku kvůli nedostatku hostů však uvažuje 47 procent hotelů, v regionech se jedná o 30 procent.

Budování provizorních či polních nemocnic ministr zatím odmítá. “My se snažíme uvolnit dostatečnou kapacitu v rámci stávajících zařízení,” řekl.

Na začátku října Prymula uvedl při interpelacích ve Sněmovně, že zhruba dvě pětiny lidí s covidem-19 v nemocnicích nemá skoro žádné klinické příznaky a jejich onemocnění je naprosto nezávažné. V nemocnicích jsou lidé s covidem například kvůli tomu, že nemohou zůstat v zařízeních sociální péče, vyplynulo z Prymulova vyjádření. V těchto zařízeních je totiž podle ministra složité vytvořit takové podmínky, aby nenakazili zdravé klienty.

V ČR je podle údajů ministerstva zdravotnictví 1387 hospitalizovaných s koronavirem, stav 326 z nich je těžký. Počet nakažených v nemocnicích v posledních týdnech výrazně roste. Od začátku října jich přibylo 359, za celé září zhruba 860.

dto jif snm mha

Zpravodaj

Prymula: Česko bude mít do konce týdne 1969 dávek…

  • 29 září, 2020
  • by CRS Webmaster

Praha 29. září (ČTK) – Do Česka bylo dovezeno dalších 960 dávek léku remdesivir, který lékaři používají na těžké formy nemoci covid-19. Dalších 1009 dávek by mělo dorazit do konce týdne. Po dnešním jednání s ministrem školství Robertem Plagou (ANO) to řekl ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO). O dalších dodávkách vyjednává s výrobcem Evropská unie. Český rozhlas-Radiožurnál v pondělí uvedl, že remdesivir v českých nemocnicích dochází.

“Remdesivir byl standardním způsobem objednán, a v tuto chvíli už dorazila první dodávka, která je ve výši 960 dávek,” uvedl dnes Prymula. Dalších více než tisíc dávek by podle něj mohlo dorazit do konce týdne, možná už ve středu. “Takže tady budeme mít celkem 1969 dávek, což jsou dávky, které jsou v rámci programu, který tady byl, které jsou pro Českou republiku zadarmo,” dodal Prymula.

Další jednání o dodávkách léku od firmy Gilead Sciences vede Evropská unie. “Tady není přímá linka, že by ministerstvo zdravotnictví jednalo s výrobcem,” vysvětlil Prymula. Firma podle něj dává k dispozici až dva miliony dávek a Česká republika je bude prostřednictvím unie nakupovat.

O to, že remdesivir v nemocnicích dochází, informoval Český rozhlas v pondělí na základě informací Sekce nemocničních lékárníků a vedoucího lékaře Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Všeobecné fakultní nemocnice (VFN) Martina Balíka. Mluvčí ministerstva zdravotnictví Gabriela Štěpanyová v pondělí na dotaz ČTK sdělila, že remdesiviru je dost pro všechny pacienty, kteří ho potřebují. Ministerstvo podle Štěpanyové provedlo včas všechny kroky, potřebné pro zajištění dalších dodávek léku.

Covid-19 má u většiny lidí lehčí průběh. V poslední době však v Česku značně vzrostlo množství hospitalizovaných. Počet lidí, kteří s covidem-19 skončili v nemocnici, se podle posledních údajů ministerstva zdravotnictví zvýšil od začátku září zhruba pětinásobně na 820. Na více než pětinásobek stoupl i počet hospitalizovaných, kteří jsou ve vážném stavu. Podle ministerstva jich je 187.

dto snm

Zpravodaj

Ústřední krizový štáb dnes ukončil činnost, řekl Hamáček

  • 11 června, 202018 července, 2020
  • by CRS Webmaster

Praha 11. června (ČTK) – Ústřední krizový štáb k dnešnímu dni ukončil činnost. Na tiskové konferenci to řekl šéf štábu a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Štáb byl v souvislosti s epidemií koronaviru ustanoven v polovině března. Nouzový stav vláda kvůli epidemii nového typu koronaviru vyhlásila 12. března, krizový štáb byl ustanoven o tři dny později. Původně jej vedl bývalý náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula, po dvou týdnech byl do jeho čela ustanoven Hamáček.

“Jsem přesvědčen, že Ústřední krizový štáb znovu dokázal svou opodstatněnost a že je velmi vhodným prostředkem a nástrojem k tomu řešit krizovou situaci,” řekl Hamáček. Štáb se podle něj zabýval 60 úkoly, vyřešil všechny. “Myslím, že hlavní informace, která by měla zaznít, je, že jsme to společně zvládli,” dodal ministr.

Poté, co Hamáček vedení převzal, bylo ve štábu ustanoveno několik pracovních skupin, které se zabývaly jednotlivými odbornými problémy. Vznikly týmy pro distribuci ochranných prostředků, pro jejich nákupy, mediální a zdravotní skupiny a skupina, která řešila dopady vládních omezení. Přibyl také ekonomický poradní tým.

Jednání štábu se zúčastnili zástupci některých ministerstev, policistů, hasičů, zdravotníků, krajů, ale i zástupci opozice. “Bylo to poprvé, kdy v Ústředním krizovém štábu byli i nominanti opozice,” připomněl Hamáček. Plénum štábu se scházelo jednou týdně, stálá pracovní skupina každý den. Štáb fungoval i po skončení stavu nouze 17. května, ale jen v omezeném režimu.

Štáb dával doporučení vládě, odpovídal také za centrální nákup ochranných pomůcek, jejichž nedostatkem Česko na počátku krize trpělo. Ministerstvo vnitra mělo od 20. března zajištěny letecké dodávky z Číny. Letadla ochranné pomůcky přivážela několikrát týdně, poslední přistálo na pražském letišti na začátku května. Pomůcky, které nebyly přepraveny letadly, dovezou do ČR tři vlaky. První z nich by měl dorazit v neděli, nyní je podle ministra v Polsku.

Ministerstvo vnitra při centrálních nákupech podle Hamáčka koupilo 137 milionů roušek, 19 milionů respirátorů FFP2, 200.000 respirátorů FFP3, 60 milionů ochranných rukavic, dva miliony ochranných obleků a plášťů 550.000 ochranných štítů a 1,2 milionů testů a výtěrových sad. Za nákupy ministerstvo vynaložilo 4,6 miliardy korun.

Subjekty si nyní musí ochranné pomůcky zajišťovat samy. Stát nakoupí pouze pohotovostní zásoby, za jejich nákup má odpovídat Správa státních hmotných rezerv (SSHR). První dodávku pro správu zajistí ministerstvo vnitra, které vypsalo sedm rámcových dohod na dodání ochranných pomůcek za 1,4 miliardy korun. Správa také vypsala tři vlastní zakázky, jejichž hodnota by se mohla pohybovat kolem 160 milionů korun bez DPH.

Podle Hamáčka je Česko na druhou vlnu epidemie připraveno lépe, pokud jde o ochranné prostředky, je ale potřeba zmapovat domácí výrobní kapacity. Vláda byla během krize kritizována za to, že se při nákupech pomůcek neobrací na české výrobce.

ana jw

Zpravodaj

Babiš nabídl Prymulovi post vládního zmocněnce

  • 20 května, 202018 července, 2020
  • by CRS Webmaster

Praha 20. května (ČTK) – Premiér Andrej Babiš (ANO) nabídl náměstkovi ministra zdravotnictví Romanu Prymulovi post vládního zmocněnce pro vědu a výzkum ve zdravotnictví. Informaci serveru TN.cz předseda vlády potvrdil České televizi (ČT). Svůj návrh Babiš musí ještě projednat v pondělí ve vládě s koaličním partnerem. Prymula chce z ministerstva odejít ke konci května, chybí mu bezpečnostní prověrka.

“Myslím si, že by bylo dobré, aby pan profesor zůstal v rámci státních struktur, aby neodcházel někde do privátu,” řekl Babiš dnes ČT. Na otázku, zda Prymula nabídku přijal, premiér uvedl, že je to podle jeho názoru na dobré cestě. “V pondělí to nějak dořešíme,” dodal.

Na Úřadě vlády by tak vznikl nový post. Podle zdrojů serveru Lidovky.cz z vládních kruhů by se mělo jednat o pozici, z níž by Prymula dohlížel na různé zdravotnické projekty zaměřené na osvětu a prevenci. Včlenit by se měl také přímo do struktur Úřadu vlády.

Obdobně funguje deset dalších zmocněnců vlády, mimo jiné pro sport, jadernou energetiku, lidská práva či informační technologie a digitalizaci. Například zmocněncem pro jadernou energetiku je od února 2019 Jaroslav Míl, zmocněncem pro informační technologie a digitalizaci byl v roce 2018 jmenován Vladimír Dzurilla, vládním zmocněncem pro sport je od března 2018 Milan Hnilička. Vládní zmocněnkyní pro lidská práva byla v květnu 2019 jmenována Helena Válková.

Prymula oznámil, že chce funkci náměstka pro zdravotní péči opustit na konci května. Odchod zvažoval už v březnu, k tomu, aby zůstal, ho však přesvědčil Babiš po vypuknutí epidemie koronaviru. O budoucnosti Prymuly dnes Babiš také hovořil na Hradě s prezidentem Milošem Zemanem, řekl ČT.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) dnes uvedl, že si nedokáže představit, že by za stávající situace Prymula jako náměstek na ministerstvu zůstal. Vadí mu jeho výroky do médií a že s ním tyto věci neřeší osobně. Spory jsou také kolem bezpečnostní prověrky, kterou museli všichni náměstci ministra získat. Prymulovi ji po více než roce Národní bezpečnostní úřad ještě nevydal.

Po vypuknutí epidemie v Česku Prymula řídil Ústřední krizový štáb, od konce března stojí v čele Centrálního řídícího týmu COVID-19, který má na starosti projekt chytré karantény, kapacity nemocnic, laboratoří či testování nakažených.

dto van mha

Zpravodaj

Prymula: Neodhalených případů v populaci je asi 30 procent

  • 1 dubna, 202018 července, 2020
  • by CRS Webmaster

Praha 1. dubna (ČTK) – Neodhalených případů nákazy COVID-19 je v ČR podle odhadů náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly v populaci asi 30 procent. Řekl to dnes večer v České televizi. Potvrzených případů je k dnešnímu odpoledni asi 3500. Při započtení 30 procent neodhalených by to znamenalo v populaci asi 4500 nemocných, asi tisícovka nakažených by tak nebyla zatím testována ani izolována.

Po Velikonocích by se měli noví nakažení lidé odhalovat zejména na základě jejich kontaktu s jinými nakaženými. Při rozhovoru s hygienikem či vyškoleným pracovníkem call centra by si lidé podle mapy vytvořené podle dat z pohybu jejich mobilu za posledních pět dní měli vzpomenout, zda se s někým setkali po delší dobu. Pokud by člověk s čerpáním dat o pohybu nesouhlasil, bude s ním hovor veden tak, aby se snažil vzpomenout bez této mapy. Už dříve náměstek připomněl, že součinnost s hygieniky je v takovém případě povinná ze zákona. Data od operátorů budou po šesti hodinách smazaná.

Lidé, kteří byli s nakaženým v rizikovém kontaktu, budou mít nařízenou dočasnou karanténu a za čtyři nebo pět dní, kdy by se u nich už měly objevit příznaky, je navštíví odběrový tým a odebere jim vzorky z nosohltanu. Případně mohou dojet do nemocnice autem na odběrové místo. První odběrové týmy armády začaly v pilotním provozu v úterý fungovat na jižní Moravě, celkem armáda podle Prymuly poskytne 32 vozidel. Pokud laboratoř potvrdí negativní výsledek testu, bude člověk z dočasné karantény propuštěn. Když test COVID-19 prokáže, karanténa se prodlouží na 14 dní.

Pilotní provoz na jihu Moravy podle Prymuly prokázal, že řada věcí v současném sytému se nedělá elektronicky. “Ukazuje se, že otestovat denně 4000 vzorků není takový problém, ale problém je to zpracovat a dostat do databází. V tuto chvíli se ještě vyvíjí software, který by to doprovázel,” řekl v úterý novinářům. Součástí budou také elektronické žádanky od praktických lékařů, které budou data sdílet s hygieniky i laboratořemi. Případy budou v systému označené barvami semaforu – osoba v rizikovém kontaktu bude nejprve žlutá, s potvrzenou nákazou červená a s vyvrácenou zelená.

Spolu se zavedením nového systému této takzvané chytré karantény plošně by se podle Prymuly mohla začít uvolňovat přijatá omezení. “Pokud se podaří křivku udržet v lineárním módu, budeme moci začít uvolňovat. Předpokládám, že například provoz menších provozoven,” řekl v ČT Prymula. Už dříve řekl, že bude muset být zajištěný odstup nejméně dva metry mezi zákazníky nebo pouštění do provozů po jednom.

van mha

Kalendář akcí

Květen

Červen 2025

Červenec
MO
TU
WE
TH
FR
SA
SU
30
1
2
3
4
5
6
Červen

29

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červen

30

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

1

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

2

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

3

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

4

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

5

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
7
8
9
10
11
12
13
Červenec

6

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

7

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

8

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

9

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

10

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

11

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

12

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
14
15
16
17
18
19
20
Červenec

13

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

14

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

15

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

16

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

17

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

18

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

19

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
21
22
23
24
25
26
27
Červenec

20

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

21

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

22

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

23

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

24

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

25

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

26

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
28
29
30
31
1
2
3
Červenec

27

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

28

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

29

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

30

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Červenec

31

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Srpen

1

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Srpen

2

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36

Newsletter

Zajímají vás pravidelné informace ze světa zdravotnictví a životního stylu? Vyplňte vaši e-mailovou adresu a my vám budeme posílat výběr toho nejzajímavějšího.
  • RSS
  • GDPR
Kontakt: MedNews, spol. s.r.o.
V Háji 1214/13, 170 00 Praha 7
Tel.:
E-mail: redakce@mednews.cz
Copyright © 2020
MedNews.cz
All Rights Reserved
Created by CRS