Vyhledávání

Hlavním partnerem portálu je
Egis Praha, spol. s r.o.

O stránkách

Přečtěte si více o portálu MedNews a možnostech využití, které Vám nabízí.

Přečtěte si více
o společnosti MedNews, s.r.o.

Portál MedNews využívá zpravodajství z databází ČTK
Využíváme zpravodajství ČTK

Webmaster CRS NETCOM
Webmaster CRS NETCOM

Spřátelené portály

Alliance Healthcare
Tlukot srdce
Život a cukrovka
Intranet ČIS
Nabídka zaměstnání
PharmNews
NEUMM
Nemocnice Na Bulovce

O stránkách


Vážení kolegové a příznivci internetu,

je jisté, že základem každého povolání je praxe. V oboru lékařství a farmacie je tvořena vyšetřováním pacientů, stanovováním diagnózy a léčbou. Všichni si uvědomujeme, že jde o práci velmi náročnou a zodpovědnou, vždyť se jedná o lidské zdraví a často i o život !

Člověk si však jistě uvědomí, že v současném trysku informací, nových a nových léčebných metod již jen „ta“ praxe nestačí. Musí být podložena hlubokým teoretickým základem i s nadstavbou aktuálních informací. Až právě ty, a jen tyto informace, pomohou pohotově reagovat a využívat nejnovějších poznatků biomedicíny !

Teoretický základ získáváme studiem na středních či vysokých školách a každý lékař nebo lékárník i dalším celoživotním studiem.

Kde však nadstavbu nových informací rychle a pohotově vzít?

Společnost Mednews s.r.o., která se zabývá vývojem a vydáváním informačních systémů pro různé skupiny uživatelů, si dala za cíl vytvořit interaktivní a uživatelsky jednoduchý systém informací z oboru lékařství a farmacie.

Naším cílem bylo připravit lékařský a lékárnický portál www.mednews.cz, který by v sobě spojoval následující vlastnosti:

• aktuálnost
• jednoduchost
• praktičnost a
• interaktivitu.

V modulech aktualit, v institucích, na stránkách časopisu „Současné klinické praxe“ či v právních informacích najdete jistě to nejdůležitější pro Vaši každodenní práci.

Www.mednews.cz je také systémem, který aktuální informace, setříděné do jednoduchého systému, může pravidelně doručovat na Vaši „emailovou“ adresu. Takto se budete moci zbavit řady nepříjemností s hledáním po knihovnách či hodinami surfování v síti Internet.

Www.mednews.cz dbal i na zábavu a inzerci. Jednoduchá forma Vám umožní seznámit se s jinými kolegy či kolegyněmi, vyměňovat si důležité informace (modul kazuistik), najít si nové místo (Jobs), nebo umožní koupit si nové vybavení do Vaší praxe (Inzerce).

Milí budoucí uživatelé, dovolte nám, abychom Vám závěrem popřáli mnoho úspěchů a pohody při práci a věříme, že se portál www.mednews.cz stane Vaším denním rádcem, pomocníkem i přítelem.

Kolektiv autorů 

 

Přihlásit se

Uživatel:
Heslo:
 
Zapamatovat
Registrace nového uživatele
Zapomenuté heslo