Vyhledávání

Hlavním partnerem portálu je
Egis Praha, spol. s r.o.

O stránkách

Přečtěte si více o portálu MedNews a možnostech využití, které Vám nabízí.

Přečtěte si více
o společnosti MedNews, s.r.o.

Portál MedNews využívá zpravodajství z databází ČTK
Využíváme zpravodajství ČTK

Webmaster CRS NETCOM
Webmaster CRS NETCOM

Spřátelené portály

Alliance Healthcare
Tlukot srdce
Život a cukrovka
Intranet ČIS
Nabídka zaměstnání
PharmNews
NEUMM
Nemocnice Na Bulovce

Hlavní hrdina knihy Nezlomný přiletí do Česka

Praha, 11.3.2019 (Hana Hindráková)

Hlavní hrdina knihy Nezlomný Joseph „Njoro“ Njoroge přiletí do Česka na květnový knižní veletrh Svět knihy v Praze, kde bude v pátek 10. května od 17:00 v literárním sále vyprávět o svém životě. Besedy se zúčastní i kmotra knihy herečka Eva Hrušková.

Čtenářky a čtenáři mají tak jedinečnou a současně i jedinou možnost setkat se osobně s mužem, jehož vytrvalost a odvaha mu pomohly dostat se z úplného dna keňské ulice a stát se pilířem keňské společnosti.

Bude vyprávět nejen o svém bezútěšném dětství na ulici, době strávené v dětském gangu, ale i o tom, jak se mu podařilo založit centrum pro děti ulice Global Hope Rescue and Rehabilitation Center, kde se nyní společně se svou ženou Dorcas stará o 82 chlapců, kteří by bez jeho pomoci živořili na ulici. Během besedy budou mít návštěvníci možnost zeptat se na všechno, co je zajímá a o čem se v knize případně nedočetli.

Kniha, kterou napsala spisovatelka Hana Hindráková, vyšla v Česku v listopadu loňského roku v nakladatelství Alpress a byla slavnostně pokřtěna za účasti Terezy Kostkové, Jana Přeučila, Evy Hruškové a MUDr. Kateřiny Cajthamlové. Kniha s podpisem autorky je k dostání na eshopu Dárky s myšlenkou (www.darkysmyslenkou.cz).

O knihu je zájem nejen v Česku, ale i v Keni. Keňské nakladatelství Moran Publishers ji připravuje k vydání v anglickém překladu v srpnu 2019.

Hana Hindráková

www.hindrakova.cz

 

 


Přihlásit se

Uživatel:
Heslo:
 
Zapamatovat
Registrace nového uživatele
Zapomenuté heslo