Vyhledávání

Hlavním partnerem portálu je
Egis Praha, spol. s r.o.

O stránkách

Přečtěte si více o portálu MedNews a možnostech využití, které Vám nabízí.

Přečtěte si více
o společnosti MedNews, s.r.o.

Portál MedNews využívá zpravodajství z databází ČTK
Využíváme zpravodajství ČTK

Webmaster CRS NETCOM
Webmaster CRS NETCOM

Spřátelené portály

Alliance Healthcare
Tlukot srdce
Život a cukrovka
Intranet ČIS
PharmNews
NEUMM
Nemocnice Na Bulovce

Společnost VAMED MEDITERRA investovala za rok 2017 více než 215 milionů korun do svých zdravotnických zařízení

Praha, 8. ledna 2018 (VAMED MEDITERRA) – Společnost VAMED MEDITERRA realizovala v roce 2017 nové investice ve svých sedmi zdravotnických zařízeních v celkové výši 215 743 000 Kč. Více než dvě třetiny všech peněz byly směřovány do dvou nemocnic, a to do Nemocnice sv. Zdislavy v Mostištích a Nemocnice Tanvald, kde díky tomu došlo především k rozšíření provozu a vybavení na odděleních následné intenzivní péče (NIP), dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče (DIOP) a akutní lůžkové péče. Další významné investice putovaly rovněž například do přístrojového a serverového vybavení, nákupu sanitek či do rekonstrukcí a přestaveb v jednotlivých zdravotnických zařízeních.

Nové investice v roce 2017 byly kromě Nemocnice sv. Zdislavy v Mostištích a Nemocnice Tanvald směřovány také do těchto pěti zdravotnických zařízení společnosti VAMED MEDITERRA: Centrum léčby pohybového aparátu, Nemocnice Sedlčany, Nemocnice Neratovice, Nemocnice Mělník a Rehabilitační klinika Malvazinky. „Kvalita péče o pacienty je pro nás naprosto klíčová. Zcela nezastupitelnou roli v procesu jejich léčby hraje především kvalifikovaný zdravotnický personál, ovšem velmi významnou úlohu má rovněž vybavení a prostory zdravotnických zařízení. Především se tedy soustředíme na takové změny, které umožní našemu personálu poskytovat pacientovi ještě kvalitnější péči efektivněji a lépe. V průběhu roku 2017 jsme proto na obnovu, rozšíření a další modernizaci našich zdravotnických zařízení věnovali bezmála 220 milionů. Jsme přesvědčeni, že benefity z těchto vynaložených finančních prostředků ocení jak pacienti, tak ale právě i zaměstnanci. Naším cílem je kontinuální zlepšování a rozvoj našich nemocnic. Nejedná se tedy o jednorázovou investiční záležitost roku 2017, ale plánujeme nemalé investice i v tomto roce,“ uvedla Linda Šefčíková, manažerka marketingu a komunikace skupiny VAMED MEDITERRA.


O společnosti VAMED MEDITERRA

Společnost VAMED MEDITERRA nabízí vysoce kvalitní zdravotní péči v celém rozsahu moderní medicíny. Je členem skupiny VAMED, která se řadí k předním evropským poskytovatelům v oblasti kompletního managementu zdravotnických a lázeňských zařízení. V České republice VAMED MEDITERRA provozuje Rehabilitační kliniku Malvazinky, Polikliniku Palackého a kliniku Zámeček Malvazinky, nemocnice v Neratovicích, Tanvaldu, Sedlčanech, Mostištích, Mělníku a pražské Centrum léčby pohybového aparátu. Svým klientům nabízí také možnost využít léčebné pobyty v rakouských lázeňských zařízeních. Zdravotnická zařízení společnosti VAMED MEDITERRA získala v posledních letech řadu prestižních ocenění, jako jsou Nejlepší nemocnice kraje očima pacientů či ocenění za finanční stabilitu.

 

 


Přihlásit se

Uživatel:
Heslo:
 
Zapamatovat
Registrace nového uživatele
Zapomenuté heslo